Strona główna » Blog » Sposób na przechowanie sprzętu rowerowego

Sposób na przechowanie sprzętu rowerowego

Rowery towarzyszą nam podczas wakacyjnych wypadów, rekreacyjnej jazdy po mieście czy też w drodze do pracy. Nic dziwnego, że obecnie wiele osób decyduje się na modele oraz wyposażenie z wyższej półki i traktuje zakup jako inwestycję. Posiadanie wymarzonego jednośladu to oczywiście przyjemność, jednak zdarza się, że szczególnie w mieście możemy mieć problem z bezpiecznym przechowywaniem roweru oraz niezbędnego sprzętu takiego jak kaski, pompki czy narzędzia.
 

Jak przechować sprzęt rowerowy w mieście?Bardzo często posiadacze jednośladów decydują się na ich przechowywanie na balkonie lub na korytarzu, jednak rower w mieszkaniu nie tylko zajmuje sporo miejsca, ale też wiąże się z koniecznością częstszego sprzątania piasku i błota przenoszonego na kołach. Nawet, jeżeli to nie jest problemem, to znalezienie przestrzeni w szafach na dodatkowe akcesoria może okazać się niemożliwe. Warto więc poszukać alternatywnego rozwiązania i zwrócić uwagę na boxy garażowe. Metalowe szafy to specyficzne konstrukcje, które umożliwiają przede wszystkim optymalne wykorzystanie posiadanego miejsca na parkingu podziemnym budynku wielorodzinnego. Sprawdzają się również w dzielonych z innymi mieszkańcami piwnicach czy w komórkach lokatorskich. Proste w montażu, solidnie wykonane i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia – włącznie z zamkiem uniemożliwiającym niepowołanym osobom otwarcie boxu – ułatwiają bezpieczne przechowywanie naszych rzeczy poza szafami w mieszkaniu.
 

Czy szafa garażowa na sprzęt rowerowy to dobry pomysł?


Na to pytanie odpowiedź może być tylko twierdząca, ale pod warunkiem, że taki box garażowy będzie wykonany ze stali, a jego konstrukcja zostanie oparta na solidnych elementach. Tylko dobrze wykonany box garażowy uchroni cenną zawartość przed zniszczeniem lub kradzieżą, dlatego decydując się na ten wyjątkowo funkcjonalny element wyposażenia warto zgłosić się do sprawdzonego dostawcy. Dzięki temu nie tylko skutecznie zabezpieczymy posiadany sprzęt rowerowy w garażu, piwnicy lub komórce lokatorskiej, ale też optymalnie wykorzystamy dostępną przestrzeń.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY ?