Strona główna » Blog » Jak przechowywać rzeczy w garażu

Jak przechowywać rzeczy w garażu

Pojemniki z olejem lub chemią samochodową, dodatkowe opony, narzędzia, sprzęt sportowy czy też części zapasowe do auta lub roweru – przechowywanie tego typu przedmiotów jest dość kłopotliwe, dlatego warto zainwestować w rozwiązania, które umożliwią efektywne wykorzystanie należącej do nas przestrzeni garażowej. Oczywiście najczęściej do tego celu wykorzystywane są klasyczne regały, jednak nie zawsze można po nie sięgnąć. W takich przypadkach świetną alternatywą w organizacji miejsca do przechowywania są nowoczesne, wykonane z blachy ocynkowanej boxy. Ich konstrukcję zaprojektowano tak, aby można było z powodzeniem wykorzystywać je zarówno w przydomowych garażach, jak i w bardzo ograniczonych, wydzielonych przestrzeniach na podziemnych parkingach budynków wielorodzinnych.

Boxy garażowe do przechowywania – praktyczne i sprawdzone rozwiązania

Stabilne, wytrzymałe, proste w montażu i odporne na działanie niekorzystnych czynników boxy nie bez powodu cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem. W zależności od wybranego zestawu, szafa tego typu może być wyposażona w półki na opony, narty oraz rzeczy podręczne, a także w wewnętrzne oświetlenie LED oraz alarm. To zaś zdecydowanie ułatwia segregowanie posiadanych rzeczy oraz utrzymywanie porządku. Konstrukcja oparta na stalowych, wzmacnianych profilach, obudowa z blachy ocynkowanej grubości od 0,8 mm do 1 mm oraz zamek na klucz sprawiają, że znajdująca się w szafie zawartość jest w pełni chroniona przed bezpośrednim dostępem niepowołanych osób. Dzięki zabezpieczeniu przeciwkorozyjnemu box garażowy może być też z powodzeniem użytkowany w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością.

Szafa z blachy ocynkowanej do garażu

Kompaktowa budowa, funkcjonalne i wygodne rozwiązania, a także możliwość wybrania boxów dostosowanych nawet do niewielkiej przestrzeni w garażu podziemnym obiektu wielorodzinnego, to zdecydowanie najczęściej wymieniane atuty tych systemowych rozwiązań. Tego typu szafy znakomicie sprawdzają się w przechowywaniu w garażu i eliminują konieczność wynajmowania dodatkowych przestrzeni na przedmioty, których po prostu nie możemy lub nie chcemy trzymać w domu.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY ?