Strona główna » Blog » Jak przechowywać przedmioty w boksach garażowych?

Jak przechowywać przedmioty w boksach garażowych?

Są pojemne i praktyczne, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca. Boksy garażowe, czyli specjalne szafy wykonane ze stali, to konstrukcje zaprojektowane z myślą o funkcjonalności. Pozwalają na przechowywanie rzeczy takich jak sprzęt turystyczny czy akcesoria samochodowe, które na co dzień nie są nam potrzebne, i których nie możemy przetrzymywać w domu lub mieszkaniu. W zależności od modelu możemy zmieścić tam nawet dodatkowy komplet opon do samochodu oraz rower! Nie dziwi więc to, że na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli więc chcesz dołączyć do tego zadowolonego z zakupu grona, to poniżej przedstawiamy zalety boksów garażowych oraz podpowiadamy, jak przechowywać w nich różne przedmioty.

 

Dlaczego opłaca się zainwestować w boks do garażu?

 

Przede wszystkim tego typu szafy są bardzo proste w montażu w miejscu docelowym. Dzięki temu, że wykonane są na bazie solidnej stalowej konstrukcji, charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na działanie czynników mechanicznych. Ścianki o optymalnej grubości pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni przy jednocześnie wysokich parametrach wytrzymałościowych. Oczywiście kluczowe jest tutaj bezpieczeństwo mienia, które zapewnia mocny zamek – do środka nie dostaną się więc niepowołane osoby. Taki boks sprawdzi się więc zarówno w garażu domu jednorodzinnego, jak i we współdzielonej komórce lokatorskiej czy też na parkingu podziemnym budynku wielorodzinnego.

 

Przechowywanie w metalowej szafie garażowej

 

Aby maksymalnie wykorzystać miejsce w boksie warto przede wszystkim zadbać o dopasowane do naszych potrzeb wyposażenie, na przykład półki i haczyki, dzięki którym utrzymamy wewnątrz porządek. Drobiazgi najlepiej przechowywać w pojemnikach, co zapobiegnie ich rozsypaniu oraz ułatwi odnalezienie. Większe przedmioty można w szafie umieścić luzem, jednak w przypadku obuwia lub elementów tekstylnych dobrze sprawdzi się pokrowiec z tworzywa zapobiegający pochłanianiu zapachów oraz wilgoci. Najważniejsze jest jednak zadbanie o to, aby regularnie porządkować zawartość, dzięki czemu do szafy zmieści się jeszcze więcej!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY ?